Franchise :info@rollerhot.com


Norveçte yaşayan girişimci kasaplık ve restoran tecrübesini ROLLER HOT ile bir araya getirdi.Yurtdışında çalıştığı ve yaşadığı yıllar boyunca kendi ülkesinde yatırım yapmayı amaçlayan Girişimci,Türk ve yabancı damak tadını harmanlayarak oluşturduğu ROLLER HOT ile yabancı franchising markalarına meydan okuyor.Alışılagelmişin dışında bir pişirme yöntemi ile hızlı ve pratik hazırlanan ROLLER HOT Al-Geç sistemi ile buluştuğu tüketiciden tam not aldı.Dünyaca ünlü baharatların Türk baharatları ile harmanlanmasıyla bambaşka bir damak tadı yratan firma her yaş grubuna hitap ederek fastfood sektöründe hızla yükselen bir ivme kazandı. ROLLER HOT’ı farklı kılan yegane unsur birbirinden farklı et çeşitlerinin bir arada sunulabiliyor olmasıdır.Tavuk,sucuk,sosis ,et gibi farklı damaklara hitap eden ,yavaş yavaş dönerek pişirme yöntemiyle etin her tarafı eşit olarak pişmekte olup kokuyu etin içine hapsedip mangal tadı vermektedir.
ROLLER HOT’ın yaratıcısı  hotdog ve sosislerden gerek içine yerleştirdiği gizli tatlar gerekse farklı sosları ile çok ama çok farklı bir ürün yelpazesi oluşturdu . Çevre kirliliğine ve Hijyene önem veren Girişimci Ekip,icat ettiği dumansız ve kokusuz makineler ile adeta kuzu çevirme ve mangal tadını hotdog ile buluşturuyor.
ROLLER HOT’ın en dikkat çekici farklılığı ise ayın hilal şeklini andıran ekmeği … Şekil ve sunum itibari ile yeme kolaylığı sağlayan tasarımı ve tadı yine ROLLER HOT’ın yaratıcısına aittir.

Hedefimiz; ROLLER HOT markasını Dünyada kendini ispatlamış markaların arasında görmektir.

KAPAT
×
×

Sepet